Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0