Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5