Titles you rated
- 404 Still RemainRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5