Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 2.0