Series
Ratings
263
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5