Movies
Ratings
150
Warm BodiesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
CartRated ★ 1.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5