Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5