Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.0
Romantic Call CentreRated ★ 4.5
Laid-Back CampRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0