Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0