Movies
Ratings
586
FlowRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0