Movies
Ratings
351
My Old AssRated ★ 5.0
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.5
Brave CitizenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Creep 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.5
Blink TwiceRated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.0