Titles you rated
DoctorsRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0