Series
Ratings
76
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0