Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0