Movies
Ratings
200
Nothing SeriousRated ★ 2.5
MossRated ★ 4.0
Snatch UpRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 1.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
VenomRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.0