Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.0
The Big SickRated ★ 4.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Quiet GirlRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.0
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 2.0
Girl PictureRated ★ 2.0