Titles you rated
- 노래 오빠Rated ★ 3.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 3.5