Movies
Ratings
145
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0