Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.0- The Magic Angel Creamy MamiRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0- Run HanyRated ★ 3.0