Titles you rated
The House BunnyRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
A Little PrincessRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 1.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0