Series
Ratings
54
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Mata HariRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0