Series
Ratings
11
SKY CastleRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5