Titles you rated
Super CubRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0