Series
Ratings
56- Three FriendsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5- Cute or CrazyRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0- Hanjibung SegajokRated ★ 4.0
- LA ArirangRated ★ 4.0