Series
Ratings
40
High KickRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0