Movies
Ratings
294
Us and ThemRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The SinRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
SpencerRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0