Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Lost in AustenRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 1.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0