Series
Ratings
13
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0