Movies
Ratings
20
The LoverRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5