Movies
Ratings
150
HulkRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5