Series
Ratings
14
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0