Movies
Ratings
42
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0