Series
Ratings
24- WhitechapelRated ★ 3.0
- WhitechapelRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 4.5