Series
Ratings
22
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5