Titles you rated
Get OutRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.0