Series
Ratings
16
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5