Movies
Ratings
612
ConclaveRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
FlowRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
DamselRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Sister DeathRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
WishRated ★ 4.5