Titles you rated
The DreamersRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
The BeguiledRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0