Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 4.0