Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 0.5
ThorRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5