Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
The HostRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 4.0