Series
Ratings
22
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0