Titles you rated
Flushed AwayRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The IsleRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
VacationRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 2.5
Repo MenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Room No.7Rated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 4.5