Movies
Ratings
154
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0