Titles you rated
- Bambino!Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0