Movies
Ratings
86
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0