Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Come, CloserRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 1.5