Titles you rated
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0