Titles you rated
RoboCopRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
HalloweenRated ★ 4.5
HalloweenRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0