Titles you rated
- The Future DiaryRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5